GODS – Kompletní návod

Level 1

Svět 1.1

Inventář: 2 životy, žádné zbraně

Minimální řešení: treasure key, zkratka, world key

Seberte nůž , konzumujte jídlo a dvakrát vytáhněte PÁKU 1. Vylezte po žebříku a skočte na další plošinu; pták zprava přináší nůž .

Vylezte nahoru a zatáhněte PÁKU 4, abyste odstranili pasti (konzumujte malé zdraví), PÁKU 3 pro železnou truhlu , PÁKU 4 znovu a pak PÁKU 5 pro ohnivý krystal.

Skryté puzzle: Zatáhněte PÁKU 7 do 2 minut od začátku hry a přesuňte BLOK 2, poté stiskněte SKRYTÝ SPÍNAČ 1 a získejte ohnivý krystal. (Toto pak umožní projít skrytou estu v příštím světě.)

Vraťte se zpět, konzumujte jídlo a jednou zatáhněte PÁKU 2, abyste získali treasure key nalevo.

Zkratka: Znovu zatáhněte PÁKU 2, abyste přesunuli BLOK 1, slezli dolů, dostali ohnivý krystal a použili TELEPORT A.

Zatáhněte PÁKU 6 (treasure key) a otevřete místnost s poklady, sbírejte world key a malý lektvar. Zatáhněte PÁKU 7 (world key) a opusťte tento svět.

Inventář: 2 životy, 3 knives, weapon arc standard

Svět 1.2

Minimální řešení: trap door key, pot, room key, world key

Vylezte po žebříku a skočte doleva na plošinu, stisknutím SKRYTÉHO SPÍNAČE  1 otevřete poklopové dveře v místnosti s pokladem. Jděte doleva pod plošinu (4 nepřátelé zleva, 2 zprava; vraťte se doprava, střílejte a skákejte) a seberte klíč od padacích dveří vlevo.

Skryté puzzle: Pokud se vrátíte k přepnutí 1, objeví se velký lektvar skoku , který vám (později!) Umožní získat malé zdraví a zlatou masku vpravo.

Skočte přímo přes horní plošiny (sledujte ptáky; skočte na hvězdný výbuch ), stiskněte SKRYTÝ SPÍNAČ  2 a zatáhněte PÁKU  1 (s klíčem od padacích dveří).

Pokud se vrátíte zpět pod plošiny, tři nepřátelé přinášejí nezranitelnostvodní krystal a past!

Procházejte poklopem, seberte weapon arc intense, zatlačte SKRYTÝ SPÍNAČ  3 a sbírejte pot a nůž napravo. Slezte po žebříku a sbírejte trap door key z výklenku vpravo.  Nejprve vytáhněte PÁKU 3, potom PÁKU 2, abyste mohli použít TELEPORT B a sebrat další pot, vraťte se TELEPORTEM C.

Slezte po žebříku (slezte dolů, jděte doprava: 4 nepřátelé zleva, 1 silný nepřítel zprava; otočte se zpět, střílejte, vylezte nahoru a vraťte se později), zatažením PÁKY 4 (trap door key) zavřete padací dveře pod sebou a seberte room key. Padněte doprava, zatáhněte PÁKU 5, seberte extra život a seberte chest key pro ocelovou truhlu. Stisknutím SKRYTÉHO SPÍNAČE  4 úplně otevřete podlahu pokladny a zatažením PÁKY 7 (room key) otevřete obchod; tam seberte ohnivý krystal jako speciální bonus za druhý pot a world key . Vraťte se a opusťte tento svět napravo zatažením PÁKY 9 (world key).

Inventář: 4 životy, 3 knives, weapon arc intense

Svět 1.3

Shop: koupit 3 throwing stars, weapon arc standard

Minimální řešení: zkratka, trap door key, trap door key, world key

Jednou zatáhněte PÁKU 2, seberte velký lektvar skoku z jámy dole vpravo a vyskákejte nahoru.

Zkratka: Zatáhněte PÁKU  1 (??? skákání na této platformě spouští silné nepřátele a pasti) a počkejte, až se po 2 minutách objeví teleport.

Seberte trap door key vlevo nahoře, dvakrát zatáhněte za PÁKU 3 (trap door key) (pro aktivaci štítu na páce 4) a seberte treasure key. Propadněte padacími dveřmi a jděte doprava, seberte dvě ohnivé koule.

Skryté puzzle: Chcete-li přesunout blok 1, dostaňte se tam s více než 2 životy, více než 80 000 body a do 2:20 minut od začátku tohoto světa. Poté zatáhněte PÁKU 6, abyste otevřeli skrytý průchod a sebrali další život .

Zatáhněte PÁKU 4 (treasure key), seberte nezranitelnost a skočte úplně dolů do místnosti s pokladem, seberte malé zdraví. Vraťte se po žebříku a zatažením PÁKY 5 otevřete dveře.

Vylezte po žebřících nahoru na věže a skočte doleva přes horní plošiny; seberte trap door key a skočte doleva na BLOK  2 (nebojte se), abyste treasure key a nějaký bonus. Vraťte se přímo k mostu, seberte zdraví, zatáhněte PÁKU 7 (trap door key) a skočte dolu na nezranitelnost . Zatáhněte PÁKU 8 a odejděte dveřmi, abyste získali world key.

Zatažením PÁKY  9 (treasure key) se otevře místnost s poklady, kde můžete sbírat lightning bolt (to opravdu nepotřebujete a získáte zlatou truhlu v místnosti s bossem za to, že jste si ji nevzali). Zpět na plošinu skočte na most a slezte po žebříku. (teleport key potřebujete pouze k tomu, abyste se ke klíči pokladu dostali jednoduchým způsobem dveřmi na páce 5.) Dostanete trap door key k zatažení PÁKY  12 (trap door key). Jděte dolů, zatáhněte PÁKU  13 (world key) a vstupte do místnosti s bossem, zabijte bosse a vylezte po žebříku, abyste opustili tento svět a úroveň.

Taktika na bosse: Boss hází ohnivé koule; měli byste stát tam, kde jsou po odrazu nejvýše, a udržovat tuto vzdálenost od bosse, aby vás nezasáhl.

Inventář: 5 životů, 3 throwing stars, 2 fireballs, weapon arc standard

Shop: kupte si magic axe, power potion

Level 2

Svět 2.1

pokračování bude brzy 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *